330
Griechenland (E. 18. Jh.)
Graciae pars septentionalis. Kupferstich mit Grenz- u. Flächenkolorit. Cum Gratia et Privil. S. R. I. Vicariatus, in partibus Rheni, Seviaviae, et Juris Franconici. Ca. 47×57 cm. (Unter Glas ger.).
(60174)
50,-- €