82
Ladwig, Roland (Wedel, Berlin 1935-2014)
Rosenstrauß in Glasvase
Sign. u. dat. (19)78. Lwd. 60×75 cm. Rücks. sign. u. mehrfach dat. 21.1.78 + 7.2.78 + 6.3.78 + 9.3.78. R.
(59221)
450,-- €